درباره بارانالند

مرجع خرید اینترنتی لباس زیر زنانه

بارانا از سال ۸۹ فعالیت خودش را از یک فروشگاه لباس زنانه  کوچک شروع کرد. در ابتدا با هدف عرضه  لباس زیر زنانه با کیفیت داخلی و خارجی به فعالیت خود ادامه داد. به مرور زمان دامنه محصولات فروشگاه به حوزه‌های لباس راحتی، لباس خواب، جوراب و دیگر موارد افزایش پیدا کرد. در طی این مدت هدف بارانا همواره ارائه باکیفیت‌ترین کالاها بوده زیرا ما در بارانالند بر این باوریم که سرمایه اصلی، شمایید. ما معتقدیم که می‌توانیم با طراحی اجناس اصولی و کاربردی،  در جهت فرم‌دهی و اصلاح اندام شما گام برداریم و صرف نظر از اینکه شما کجای ایران هستید، خدمات یکسانی را برای شما ارائه کنیم.

فروشگاه لباس زنانه بارانالند با هدف پاسخگویی بیشتر  به نیازهای مشتری، در سال ۹۴ فعالیت خودش را در فضای مجازی و اینستاگرام شروع کرد. علی‌رغم جدید بودن فضا و عدم آشنایی مردم با نحوه‌ی خرید اینترنتی لباس و‌ مخصوصاً لباس زیر زنانه، توانست مورد لطف و توجه مشتریان غیر حضوری خود قرار گیرد.

از این رو محصولاتی را تهیه و عرضه نمود که علاوه بر زیبایی و طبی بودن، احساس راحتی را نیز در خانم ها به‌وجود می‌آورد.

در نهایت بارانا با ۱۱ سال سابقه فعالیت در زمینه پوشاک بانوان همچنان با دغدغه‌ی رفع نیازهای بانوان و ایجاد احساس راحتی در عین زیبایی برای مشتریان می‌کوشد تا شما با هر سایز و ‌اندامی از خرید خود لذت ببرید.